Konkurs #mojeLOVEmiasto

Opis projektu

Kategoria
konkurs

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Moje LOVE miasto. Organizatorem konkursu jest @galeriamadison a partnerem zespół @igersgdansk Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody (szczegóły poniżej).

Miłość wisi w powietrzu…Walentynki już tuż tuż… Nostalgiczny spacer po plaży, ulubiona ścieżka w parku, ławka na deptaku, a może niezapomniany widok z tarasu kawiarni… Każdy z nas ma swoje romantyczne, ulubione miejsce w mieście, którym chętnie dzieli się w ten wyjątkowy czas. Uchwyć swoje w obiektywie aparatu i zgłoś je do Konkursu fotograficznego „Moje LOVE miasto”.

Szukamy ciekawych, inspirujących, niebanalnych miejsc, bliskich Twojemu sercu. Pokaż swój talent i pomysł, podziel się swoją pasją i zainspiruj innych.

Nagrodami w konkursie są:

weekendowy pobyt dla dwojga w ekskluzywnym, nadmorskim hotelu Tristan Hotel & Spa****

Romantyczna kolacja dla dwojga w Billy’s American Restaurant oraz srebrna, damska bransoletka marki YES

Romantyczna kolacja dla dwojga w Billy’s American Restaurant

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

opublikować na swoim IG zdjęcie z hasztagiem ‪#‎mojeLOVEmiasto (każdy uczestnik do konkursu może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia)

obserwować profil@galeriamadison

zdjęcia konkursowe należy dodatkowo przesłać w formacie jpg pod adres: info@madison.gda.pl wraz z podpisanym Oświadczeniem Uczestnika Konkursu (skan), który stanowi załącznik nr 1 do regulaminu konkursu, opublikowanego na FB organizatora

 Najlepsze zdjęcia zgłoszone do konkursu zostaną dodatkowo wyeksponowane  na wystawie fotograficznej, której wernisaż odbędzie się 14 lutego na terenie Galerii Handlowej Madison. Na zdjęcia konkursowe czekamy do 5 lutego 2016 r. Regulamin konkursu