InstameetLdnGdn

Opis projektu

Partner
 Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidaroności, IgersLondon
Data
 13.09.2014
Kategoria
Instameet

W sobotę 13.09.2014 @igersGdansk i @IgersLondon zorganizowali międzynarodowy InstaMeet w Gdańsku. Pod hasłem #InstameetLdnGdn po raz pierwszy w Polsce spotkali się Instagramersi z Londynu, Coventry, Gdańska, Sopotu i z Gdyni. Na zaproszenie Jarka Marciuka @jaroslaw_marciuk na weekend do Gdańska przyjecjało 9 fanów Instagrama i fotografii mobilnej z dwóch angielskich społeczności: @IgersLondon oraz @IgersCoventry.

Dołączcie do nas i poznajcie Igersów z UK. Będzie czas na zdjęcia, zabawę i rozmowy. W sobotę o godzinie 11:00 zapraszamy na wspólny spacer i zwiedzanie najpiękniejszych zakątków grodu nad Motławą. Akcję wspiera Miasto Gdańsk @gdansk_official.

Hashtagi naszego gdańskiego spotkania: #InstameetLdnGdn #igersLondon #igersGdansk i #ilovegdn.

Uczestnicy:

@mamak_, @eurokeith, @the.pastamaster, @thepastamaster, @t3j1, @jamie_de_panot, @nending, @bnw.michaela, @princessfifisw1, @yeszebra, @martulagda, @linarokaz, @ania1410, @kobietaklasyczna, @marcinmichno, @nerdycookin, @mrcichy, @mariakosicka, @belecki, @tom3cki, @djmon1que, @adrianwerner, @agawer, @iamszadowiak, @iamadamiak, @dareksobiecki, @vollygda, @bea_tlg, @ala_wu, @shadow_76, @myprivatespace, @pik411, @ewamirabelka, @im_parasolka, @martaszadowiak,

Instameet rozpoczął się od zwiedzania i fotografowania niedawno otwartego ECS – Europejskiego Centrum Solidarności. Podczas naszej wizyty wiele atrakcji. W ECS  zabawa – #SolidaritySelfie. Publikowaliśmy  #selfie o tematyce Solidarności i Wolności z najciekawszymi atrakcjami, elementami w ECS.

Następny punkt programu to krótki spacer po terenie dawnej Stoczni Gdańskiej. Dalsza część spotkania to spacer po Starym Mieście i Głównym Mieście w kierunku ostatniej atrakcji dnia. Podczas spaceru tym razem będziemy szukali najpiękniejszych drzwi. Pamiętajcie więc o hastagu #IgersGdanskDoors. Ostatnim miejscem, które odwiedziliśmy w sobotę będzie Muzeum Bursztynu w średniowiecznej Wieży Więziennej i Katowni. Oficjalnie Instameet zakończył się pod Fontanną Neptuna na Długim Targu. Później tradycyjnie spotkanie w restauracji lub pubie.