Instameet w Pentagonie #instameet_c200office​

Opis projektu

Partner
 Euro Styl - C200 Office
Data
 28.11.2015
Kategoria
Instameet

Urodzinowy weekend z @igersgdansk!

W sobotę, 28.11.2015, zespół @igersgdansk wraz z Euro Styl umożliwił Wam przekonanie się na własne oczy, dlaczego biurowiec Stoczni Remontowej przy ul. Marynarki Polskiej w Gdańsku przed dziesięciolecia nazywany był Pentagonem.

Wspólnie zwiedziliśmy budynek będący pod koniec generalnego remontu, byliśmy na samym szczycie, aby podziwiać panoramę stoczniową. Ale przede wszystkim zeszliśmy do owianego legendami podziemia, które kryje labirynt korytarzy, nigdy nieukończone przejście podziemne oraz potężne schrony przeciwatomowe – zachowane w idealnym stanie. To wszystko kryje modernizowany biurowiec C200 Office.

Wszystko to do Waszej dyspozycji, w sobotę, 28.11.2015. Tak upłynął nam pierwszy dzień urodzinowych atrakcji @igersgdansk!

Dziękujemy @ala_wu za pomysł i pomoc w organizacji Instameetu!

Oficjalne hashtagi spotkania: #c200office #eurostyl oraz #igersgdansk #instameet_c200office

Autorzy najlepszych zdjęć będą nagrodzeni albumem „Tramwajem przez Gdańsk”.

Uczestnicy Instameetu: @adrianwerner, @ewamirabelka, @ala_wu, @pik411, @tom3cky, @Djmon1que, @figgowebb @iamadamiak, @iamszadowiak, @martaszadowiak, @justynapokrzywnicka, @biegajewski, @komar_gda, @misiek3city, @tomasz_gd, @patidaga, @pauluch, @hawkins_6, @legsaroundtheworld

Więcej o miejscu, które odwiedziliśmy w sobotę.

Modernizacja C200 Office jest przykładem ambitnych planów nowego zagospodarowania postindustrialnych terenów typowego dla wielu europejskich miast, takich jak Oslo, Londyn, Hamburg czy Kopenhaga, które pozwalają odzyskiwać dla tkanki miejskiej najlepsze lokalizacje, a jednocześnie zadbać o dziedzictwo kulturowe. Dzięki rozległemu zakresowi planowanych prac budowlanych C200 Office stanie się nowoczesnym, komfortowym i przyjaznym miejscem pracy.

Przebudowa biurowca C200 Office, który ma być oddany do użytkowania w marcu 2016 roku, umożliwi zaproponowanie najemcom najwyższej jakości, nowoczesnej powierzchni biurowej, w standardzie pozwalającym na dowolną aranżację przestrzeni. Przebudowany budynek będzie posiadał 7 kondygnacji nadziemnych oraz nowoczesną elewację z iluminacją w technologii LED. Z myślą o komforcie użytkowników na parterze zaprojektowano eleganckie, przestronne lobby oraz wygodną kantynę, sklep oraz klub fitness. W hali garażowej znajdą się miejsca parkingowe, rowerownia wraz z szatniami i prysznicami dla cyklistów oraz pomieszczenia magazynowe.

Galeria Instameetu w Pentagonie