Drzwi - podsumowanie tematu tygodnia 02-09.05

IMG_5590

Głównym bohaterem Waszych zdjęć były tym razem DRZWI. Tydzień szybko minął, więc pora na podsumowanie naszego wyzwania :)

Na wyróżnienie zasługuje zdjęcie @mohejger. Warto przejść się jak widać na Biskupią Górkę, żeby upolować takie piękne drzwi.

Jako kolejne „drzwiowe” zdjęcie warte uwagi jest to zrobione przez Michała @em_wes. Czerwony dywan zaprasza do pałacu, ciekawe co kryje się za tymi białymi drzwiami :)

Obok tych pięknych drzwi nie sposób przejść obojętnie. Joanna @joanna_zb była tego samego zdania i dzięki temu to oto cudo mamy dziś w naszym zestawieniu :) Brawo !

 

Drzwi kamienicy na Dolnym Mieście pokazane przez Tomka@byczytom w wersji B&W też przykuwają uwagę. I ten przemykający przechodzień… bardzo dobry kadr!

 

Iza @izawgda odwiedziła Oliwę i oto efekt tej wizyty :) Świetne zdjęcie Iza !

Co kryje się za tymi drzwiami? Chyba nawet Magda @magda_ig tego nie wie. Pająki dzielnie utkały swoją pajęczynę odstraszając niechcianych gości :)

 

Dzisiejsze zestawienie zamyka Małgosia @malgo_f. Drzwi, drzwi i jeszcze raz drzwi, czyli wszystko się zgadza :) Bardzo, bardzo dobre zdjęcie !

Dziękuję wszystkim za uwagę :)

Powodzenia w kolejnym wyzwaniu przez które przewiezie Was na ROWERZE Tomek :)

Monika Proć @djmon1que